środa, 20 czerwca 2012

Dwa proste sposoby na zapakowanie prezentów


Nie oszukujmy się, pakowanie prezentów to czynność, którą wykonujemy sami dla siebie. Większość ludzi interesuje tylko to, co jest w środku. Materialiści. Z takiego założenia wychodzi Julia i wszystkie prezenty pakuje na jeden sposób – „na byle jak”. Metoda ta jest bardzo prosta. Bierzesz papier, ugniatasz, drzesz i oklejasz taką ilością taśmy klejącej, jaką masz w domu. Tym razem postanowiłyśmy jednak zaproponować wam inne sposoby pakowania prezentów, które nie zajmą wiele czasu, a dadzą bardziej estetyczny efekt ;)

To będzie potrzebne:

papier pakowy;
dwustronna taśma klejąca;
ołówek;
klej;
konfetti;

Z kolorowego papieru robimy konfetti. Prezent owijamy papierem pakowym i rysujemy wybrany wzór (możemy skorzystać z gotowych szablonów dostępnych w internecie). Następnie na wzór naklejamy konfetti. Gotowe! Drugi sposób, który wam proponujemy, sprawdzi się zwłaszcza w przypadku niewielkich prezentów, a to ze względu na rozmiar papieru.

To będzie potrzebne:

biała kartka formatu A4;
drukarka;
taśma dwustronna;
kokardka;

Na białej kartce drukujemy fejsbukowe serduszka. Owijamy nią prezent i naklejamy kokardkę. Gotowe!
4 komentarze:

 1. motyw serduszek bardzo na tak ! :)
  czekam na więcej ciekawostek :)

  www.milopia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. świetnie to wyglada. uwielbiam takie wlasnorecznie zrobione male cudeńka ;>
  zapraszam Cię na: http://madame-chocolate.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny pomysł :)

  http://anna-and-klaudia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię pakować prezenty i ogólnie wszystko dekorować, mam chyba do tego wyczucie:) Pierwszy sposób- bardzo pomysłowy :))

  Przy okazji odwiedzin Twojego bloga, zapraszam Cię serdecznie na moje pierwsze rozdanie, które trwa jeszcze tylko 4 dni:)

  OdpowiedzUsuń